KONST / Litografier / Färglitografi 13429286
nr 1342 9286
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 120/475, "För Bonniers folkbibliotek 10 års jubileet", 1957. Motivet: 35x42cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:57:48
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson